Sąskaitų faktūrų sistema smulkiam verslui: kodėl jos tikrai reikia?

Nesvarbu, ar esate laisvai samdomas darbuotojas, elektroninės prekybos įmonės savininkas, ar paprastas mažmenininkas, grynųjų pinigų srautų supaprastinimas yra labai svarbus. Jūsų, kaip įmonės savininko, pagrindinis tikslas yra pagerinti pinigų srautus, todėl turite turėti automatizuotą atsiskaitymo procesą, kad padidintumėte savo verslo augimą.

Sąskaitų faktūrų sistema, jų išrašymo programinė įranga leidžia greitai sugeneruoti sąskaitas faktūras ir užtikrinti greitesnius mokėjimus. Trumpai tariant, jūsų darbo krūvis sumažės ir galėsite stebėti vykdomą veiklą. Pavyzdžiui, galite lengvai stebėti savo verslo išlaidas ir netgi greitai išsiųsti profesionalias sąskaitas keliems klientams. Kokiais dar privalumais ši sistema pasižymi?

Sukurkite sąskaitą faktūrą per kelias minutes

Rankinis atsiskaitymo procesas būtų varginantis ir atimtų daug laiko, nes reikia patikrinti kiekvieną operaciją ir registruoti informaciją knygoje.

Tuo tarpu sąskaitų faktūrų sistema Finvoice.lt, jų išrašymo programinė įranga leidžia jums sukurti sąskaitas per mažiau nei minutę, o ją valdyti gana paprasta. Toliau nurodyta, kaip automatizuota sąskaitų faktūrų išrašymo programinė įranga gali būti jums naudinga:

  • Taupo jūsų laiką, nes nereikia tvarkyti skaičiuoklių ar dėti įrašų į knygelę;
  • Pašalina jūsų ilgas valandas įvedant esminę informaciją į sąskaitas faktūras;
  • Jis lengvai išsaugo jūsų kliento vardą, pavardę, adresą, sutartas mokėjimo sąlygas ir net bet kurį pageidaujamą mokėjimo būdą;
  • Galite lengvai išlaikyti savo verslą ir klientus „viskas viename“.
  • Nustatykite visą mokėjimo procesą mažoms įmonėms;
  • Neįtikėtinai patogi platforma leidžia lengvai ja naudotis visiems, nesvarbu, ar tai būtų mažos įmonės, ar laisvai samdomi darbuotojai.

Greitesnis atsiskaitymas, momentiniai mokėjimai

Kaip minėta anksčiau, neautomatinis sąskaitų faktūrų išrašymo procesas užima daug laiko, todėl prieš sugeneruodami sąskaitą faktūrą turėsite atlikti daugybę veiksmų. Suteikus paslaugas ar pristačius prekę klientui, reikia išrašyti sąskaitą faktūrą. Todėl automatinė sąskaitų faktūrų sistema tikrai apsimoka.

Viena geriausių rekomendacijų – naudoti internetinę sąskaitų faktūrų išrašymo programinę įrangą, kuri palengvintų mokėjimų apdorojimą. Be to, tai padeda išsaugoti ankstesnius klientams išsiųstų sąskaitų faktūrų įrašus, kad ateityje būtų išsaugotos nuorodos.

Išskyrus tai, mokėjimų rinkimas per kelis mokėjimo šliuzus naudojant sąskaitų faktūrų išrašymo programinę įrangą nėra didelis dalykas. Taip pat galite priimti mokėjimus internetu ir neprisijungus.

Pasinaudodami mūsų nuoroda gaukite 20% nuolaidą finvoice.lt paslaugoms.